Đoković u polufinalu Mastersa u Parizu
PARIZ – Najbolji srpski teniser Novak Đoković na impresivan način plasirao se u polufinale Mastersa u Parizu, pošto je danas savladao Grka Stefanosa Cicipasa 6:1, 6:2.
Srpski as održao je pravi „čas tenisa” mladom Grku i za samo 58 minuta revanširao mu se za nedavni poraz u Šangaju, javlja Tanjug.
Đoković će sutra u polufinalu igrati protiv Bugarina Grigora Dimitrova, koji je prethodno bio bolji od Čileanca Kristijana Garina 6:2, 7:5.
Masters u Parizu igra se za nagradni fond od 5,2 miliona evra.
Подели ову вест
Komentari6
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Srbin-USA
6:1 i 6:2 protiv #7 tenisera Sveta!! Nije mnogo falilo da bude 6:0, 6:0. Mislim da je ovo bio NAJBOLJI NOLETOV MECH PROTIV TOP 10 PROTIVNIKA u smislu dominacije. Imao si utisak da je fantastican ucenik zamolio trenera da odigraju mech. Tsitsipas (lici na Vladiku Njegosha iz mladih dana) je 6'-4" visok, 21 godina divan momak (nash prijatelj Grk), atleta sirokih ramena, servirao je 225 km/h i bilo je gemova, kad mu je Nole uzeo svaki poen na Tsisipasovom servisu. Za Gregora treba posebna PRIPREMA.
Odgovori
|
Preporučujem
15
Srdjan Loncar
Andjela, na njihovom nivou tenis je nauka. Prvo moras da imas oruzja. RF je invalid na BH strani, ali ima nepogresivu, jaku servu i #1 igru na mrezi. RN je bik-toro i spinuje lopticu skoro duplo vise nego iko drugi (4000 rpm). Nas Nole je NASVESTRANIJI igrac ikad. Drugi takav se jos nije rodio. Kako je samo citao Tsitsipas servu, dok je krio svoju! Igrac unapred izabere servu. Baca lopticu u vis, okret tela i polozaj zgloba kaze ti da li je kik, slajs, flet. Vracao je 10 milja brzi BH return!!!
Preporučujem
2
Andjela
Da, ali kako? Sa 97 igračem igrao 6:7.... stvar je jednostavna, treneri ga uigrali (našli slabe tačke u igri grka) i to je to.... kada ga "uigraju" on može da ih pobedi. Ali šta bude kad nije "uigran"? Ume li on sam na terenu da reši problem? E to je razlika između Nadala, Federera sa jedne strane i Novaka sa druge strane.
Preporučujem
2
Karanović Miodrag
CAR!!!
Odgovori
|
Preporučujem
21
Matko
"NE DAJ SE INES!", mnogo lepa pesma!
Odgovori
|
Preporučujem
10
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


