Šćepanović predstavljen kao trener Partizana
Vlado Šćepanović danas je zvanično prestavljen kao novi trener košarkaša Partizana.
Šćepanović je na poziciji prvog trenera zamenio Italijana Andreu Trinkijerija, sa kojim je sarađivao i u ekipi Bamberga, a kao trener vodio Budućnost.
Dres Partizana nosio je u dva navrata, u sezoni 2001/02 i 2004. godine, javlja Tanjug. Predsednik KK Partizan Ostoja Mijailović poželo je sreću novom treneru ekipe Vladi Šćepanoviću.
„Poželeti dobrodošlicu partizanovcu poput Vlada Šcepanovića bilo bi suvišno, jer je KK Partizan njegov dom i njegov ostanak je stvar kojoj se svi radujemo. Uz podršku svih koji vole Partizan, zajedno možemo do ostvarenja najviših ciljeva. Srećno Vlado!”, napisao je Mijalović na Tviteru uz objavljenu zajedničku fotografiju sa novim šefom stučnog štaba.
Šćepanović je na poziciji prvog trenera zamenio Italijana Andreu Trinkijerija, kome je do sada bio pomoćnik na klupi crno-belih. Novi trener košarkaša Partizana Vlado ŠĆepanović izjavio je da je dolaskom na klupu crno-belih ostvario jednu od najvećih životnih želja.
„Velika mi je čast i zadovoljstvo što sam danas na ovom mestu kao prvi trener Partizana. Jedna velika obaveza je pred svima nama, naročito preda mnom, mojim stručnim štabom i igračima. Ono što mogu da obećam jeste ona čuvena Čerčilovska - krv, suze i znoj. U sportu je nazahvalno bilo šta obećavati, ali zna se šta je Partizan i gde treba da bude”, rekao je Šćepanović na predstavljanju za TV Partizan.
Šćepanović je ugovor sa crno-belima potpisao na dve godine, a na ukazanom povrenju se zahvalio Upravi kluba i predsedniku Ostoji Mijailoviću.
Подели ову вест
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


