Pobeda Ivane Španović na mitingu u Stokholmu
STOKHOLM - Najbolja srpska atletičarka Ivana Španović pobedila je danas u skoku u dalje na mitingu Dijamantske lige u Stokholmu.
Španovićeva je u finalnoj seriji ostvarila pobednički skok, ujedno i najbolji lični rezultat u sezoni - 6,88 metara.
Drugo mesto zauzela je Nemica Malaika Mihambo, a treće Ukrajinka Marina Bek - Romančuk.
Подели ову вест
Komentari1
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Panonski mornar
Tokio, Tokio, idemooooo!
Odgovori
|
Preporučujem
19
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


