Omaž Kseniji Zečević
Povodom obeležavanja petnaest godina od smrti kompozitorke Ksenije Zečević, u novobeogradskoj Galeriji „Blok”, večeras u 18 sati biće otvorena izložba fotografija Vukice Mikače, pod nazivom XENIA.
Publika će moći da vidi i kratki film koji je autorka realizovala u saradnji sa Studijom Tešić i posvećen je sećanju na poznatu kompozitorku.
Izložba će trajati do 18. januara 2022.
Подели ову вест
Komentari0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


