Navijači Partizana postavili „Parni valjak” ispred stadiona
Navijači Partizana postavili su danas ispred stadiona u Humskoj „Parni valjak”, koji je simbol crno-belih decenijama i opevan je u himni kluba, prenosi Tanjug.
Svi navijači crno-belih znaju čuveni stih: „Parni valjak neka melje” uz koji su proslavljali najveće uspehe crno-bele porodice.
„Parni valjak” ispred stadiona je svojevrstan odgovor Zvezdinim navijačima, koji ispred stadiona imaju Tenk - kao asocijaciju na „Severnu armiju”.
Подели ову вест
Komentari0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


