Vučić: Važno da postoji jedinstvo u narodu
BIJELjINA – Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas, povodom sednice Skupštine o izveštaju o pregovorima sa privremenim institucijama u Prištini, da je važno da postoji jedinstvo u narodu. Na pitanje novinara da prokomentariše činjenicu da nije bilo jedinstva u skupštini, odgovorio je da je važno da ima jedinstva u narodu.
„Ljudi su sve videli i to je u redu”, dodao je on.
Na pitanje da li je umoran posle 25 sati provedenih u Skupštini, odgovorio je odrično.
„Nisam umoran”, kazao je on pred svečano otvaranje radova na deonici autoputa od Bijeljine do Rače.
Подели ову вест
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


