Subota, 04.07.2026. ✝ Verski kalendar € Kursna lista

Nadal: Teško da ću igrati i sa 40 godina

Nadal: Teško da ću igrati i sa 40 godina
(EPA-EFE/CHRISTOPHE PETIT TESSON)

TORINO - Višestruki gren slem šampion Rafael Nadal izjavio je da nije siguran da će igrati tenis i sa 40 godina, prenosi Eurosport.

„Ne znam, ne mogu da predvidim budućnost. Iskreno deluje veoma teško. Međutim, i kada sam imao 28, 29 godina bilo mi je teško da zamislim sebe sa 36 godina na terenu. A eto i dalje sam tu, visoko rangiran i borim se za najveće titule. Iskreno uživam kada god sam na terenu i samo to mi je važno u ovom trenutku. Za mene je svaka godina provedena na turu blagoslov “, izjavio je Nadal na konferenciji za medije, a preneo je Tanjug.

On je ove godine osvojio Australijan open i Rolan Garos i time došao do rekordne 22 osvojene gren slem titule.

Španski teniser će na završnom Mastersu u Torinu igrati u zelenoj grupi sa Feliksom Ožeom Alijasimom, Tejlorom Fricom i Kasperom Rudom.

Komentari0
Molimo vas da sе u komеntarima držitе tеmе tеksta. Rеdakcija Politikе ONLINE zadržava pravo da – ukoliko ih procеni kao nеumеsnе - skrati ili nе objavi komеntarе koji sadržе osvrtе na nеčiju ličnost i privatan život, uvrеdе na račun autora tеksta i/ili članova rеdakcijе „Politikе“ kao i bilo kakvu prеtnju, nеpristojan rеčnik, govor mržnjе, rasnе i nacionalnе uvrеdе ili bilo kakav nеzakonit sadržaj. Komеntarе pisanе vеrzalom i linkovе na drugе sajtovе nе objavljujеmo. Politika ONLINE nеma nikakvu obavеzu obrazlaganja odluka vеzanih za skraćivanjе komеntara i njihovo objavljivanjе. Rеdakcija nе odgovara za stavovе čitalaca iznеsеnе u komеntarima. Vaš komеntar možе sadržati najvišе 1.000 pojеdinačnih karaktеra, i smatra sе da stе slanjеm komеntara potvrdili saglasnost sa gorе navеdеnim pravilima.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Komentar uspešno dodat!

Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.