Napadnut radnik beogradske „Čistoće”
Radnik Gradske čistoće D. B. napadnut je u nedelju ujutru oko četiri sata, u toku radne smene u Bulevaru kralja Aleksandra.
Sumnja se da su mu prolaznici, žena i muškarac, naneli telesne povrede udarajući ga metlom po glavi, navodi se na veb-sajtu ovog preduzeća. Radnik je prevezen u Urgentni centar, nakon čega je pušten na kućno lečenje.
Osumnjičeni su privedeni.
Подели ову вест
Komentari0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


