Turistička promocija Beograda u inostranstvu
Turistička organizacija Beograda (TOB) počinje ovogodišnju promociju srpske prestonice u inostranstvu. Uz Turističku organizaciju Srbije, TOB će nastupiti na Međunarodnom sajmu turizma u Štutgartu. To je izuzetno važan sajam, sa 2.100 izlagača iz celog sveta, što je dobar pokazatelj kakva se godina očekuje u turizmu, navedeno je u saopštenju TOB-a koje prenosi Beoinfo.
– Kosmopolitska atmosfera Beograda naročito privlači nemačke turiste koji su u prvih deset meseci 2022. godine bili na trećem mestu po broju dolazaka. Zabeleženo je 102 odsto više dolazaka nemačkih turista (52.402), kao i 99 odsto više noćenja (110.514), koje su ostvarili gosti iz Nemačke – kažu u TOB-u.
Подели ову вест
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


