Bjelogrlić: Druga sezona „Tajkuna” biće uzbudljivija
Serija „Tajkun” prati turbulentan život moćnog tajkuna Vladana Simonovića (Dragan Bjelogrlić) i njegove porodice u trenutku kada i država i moćni neprijatelji sa one strane zakona prete da unište njegovo poslovno carstvo.
Iako se prva sezona završila tako što je glavni junak pao na pod, ispostaviće se da je preživeo infarkt i da se nakon kraćeg oporavka, vraća u veliku biznis igru. U novoj sezoni priča će se zakomplikovati ličnim i poslovnim odnosima koje Simonović ima s dvojicom novih tajkuna, u tumačenju Dejana Aćimovića i Marka Grabeža.
Dragan Bjelogrlić izjavio je da će se druga sezona dosta razlikovati od prve, biće raznovrsnija i uzbudljivija, i pratiće više linija priče i karaktera.
Dok je u prvoj sezoni fokus bio na odnosu Simonovića sa sinom, sada će biti dominantan njegov odnos sa ćerkom, koju igra Teodora Dragićević.
Prema rečima scenariste Đorđa Milosavljevića, ovo je najznačajnije delo koje je radio za televiziju jer, kako je svojevremeno izjavio za „Politiku”, trebalo je doza autorske hrabrosti i svojevrsnog bezobrazluka da se pozabavi ovom aktuelnom temom koja se tiče svih nas.
U drugoj sezoni „Tajkuna” igraju i Jelena Đokić, Branislav Trifunović, Ana Stefanović Bilić, Mirko Vlahović, Miloš Cvetković, Filip Radovanović, Milica Trifunović i drugi.
Deset novih nastavaka režirali su Ivan Stefanović i Jelena Gavrilović.
Premijera prve epizode na FEST-u biće 27. februara u 19 sati u Sali 6 Mts dvorane.
Подели ову вест
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


