„Gospodar pesme” u „Pužu”
Premijera predstave „Gospodar pesme” prema režiji Slobodanke Aleksić biće izvedena na sceni pozorišta „Puž” u Beogradu.
Realizaciju režije potpisuje ova teatrska kuća u kojoj je Slobodanka Aleksić režirala brojne predstave. Popularni „Puž” tako će dobiti još jedan komad iz veselog pera Branka Milićevića Kockice koji je „isključivo za decu i odrasle”.
Glavni junak priče je mladić Cole koji je iznenada dobio jako smešnu govornu manu. Kroz niz peripetija publika otkriva da čika doktor logoped govornu manu lako leči.
Prvi susret sa publikom je u petak uveče od 18 sati. U glumačkoj ekipi su Branko Milićević Kockica, Milica Janketić, Miloš Lalović i Đorđe Kocić.
Подели ову вест
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


