Moskva uvela sankcije Baltiku
Moskva – Rusija je uvela sankcije za 144. ljudi iz baltičkih zemalja, među kojima su vladini zvaničnici, novinari, poslanici i ostale javne ličnosti, koje su pokazale „najagresivniji” stav prema Moskvi, saopštilo je danas rusko ministarstvo spoljnih poslova. Ruski MSP je naveo da je ovaj potez odgovor na aktivno lobiranje Estonije, Letonije i Litvanije za oštrije sankcije Rusije i njihovo mešanje u unutrašnja pitanja Rusije, uz izgovaranje „rusofobičnih izjava”, prenosi Tanjug.
Подели ову вест
Komentari2
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Zikica
Beskorisno ali dobro bitno je da se nesto radi.
Odgovori
|
Preporučujem
6
M
Bilo je krajnje vreme.
Odgovori
|
Preporučujem
12
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


