Totenhem želi Kejna u klubu do kraja karijere
Trener Totenhema Antonio Konte rekao je danas da veruje da uprava želi da fudbaler Hari Kejn do kraja karijere igra za taj klub, uprkos spekulacijama o mogućem odlasku. Kejnov ugovor ističe za godinu dana, ali Totenhem neće razmatrati da ga proda u letnjem prelaznom roku, čak iako on odluči da ne produži saradnju, preneo je Skaj.
U slučaju da dogovor o nastavku saradnje ne bude postignut, pregovori bi mogli da se nastave u januarskom prelaznom roku, kada će kapiten Engleske moći da pregovara sa stranim klubovima, javlja Beta.
Upitan za mišljenje o Kejnovoj budućnosti u klubu, Konte je rekao: „Mislim da je to pitanje za klub”.
„Po mom mišljenju, klub sigurno želi da zadrži Harija Kejna do kraja njegove karijere. Kada imate ovakav tip igrača, napadača svetske klase kao što je on, želite da ostane ovde do kraja života”, naveo je on.
„Ali, znate kakav je fudbal. Ponekad je nepredvidivo, ali nije na meni da donosim odluku. Ovo je odluka za klub i za Harija”, izjavio je Konte.
Подели ову вест
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


