Na prelazu Šid teretnjaci čekaju četiri sata
Na graničnom prelazu Šid teretna motorna vozila, na izlazu iz zemlje, čekaju četiri sata, saopštio je jutros Auto-moto savez Srbije.
Prema informacijama Uprave granične Policije, dobijenim u 5:15, kamioni na Batrovcima, takođe na izlazu, čekaju dva sata, a na Horgošu 90 minuta.
Na ostalim graničnim prelazima nema dužih zadržavanja za sve kategorije vozila.
Prema poslednjim informacijama dobijenim od Javnog preduzeća „Putevi Srbije”, na naplatnim stanicama na autoputevima u Republici Srbiji nema zadržavanja vozila, prenosi Tanjug.
Подели ову вест
Komentari0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


