Ulemek prekinuo štrajk glađu
Milorad Ulemek Legija, Miloš Simović i Dalibor Ristić, osuđenici u zatvoru Zabela od jutros uzimaju zavodsku hranu.
To je za „Politiku” potvrđeno u Upravi za izvršenje krivičnih sankcija.
Oni su u ponedeljak započeli štrajk glađu nezadovoljni pogodnostima koje imaju u najobezbeđenijem srpskom zatvoru, tražeći pored ostalog češće posete u bračnoj sobi.
Подели ову вест
Komentari0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


