Pucnjava u restoranu na Autokomandi, ranjen muškarac
Muškarac je ranjen danas u pucnjavi u jednom beogradskom restoranu na Autokomandi i on je prebačen u Urgentni centar, saznaje Tanjug.
Prema informacijama Tanjuga, za sada NN lice ranilo je oko 13.50 časova iz vatrenog oružja muškarca rođenog 1997. godine.
Akcija „Vihor 3” je na snazi.
Подели ову вест
Komentari0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


