Đere u četvrtfinalu Vinston Sejlema
Srpski teniser Laslo Đere plasirao se noćas u četvrtfinale turnira u američkom Vinston Sejlemu, pošto je pobedio domaćeg igrača Aleksa Mikelsena sa 6:4, 6:4.
Đere, 34. igrač sveta, savladao je 133. tenisera na ATP listi za sat i 30 minuta.
U četvrtfinalu Đere igra protiv Argentinca i 42. tenisera sveta Sebastijana Baesa, javlja Beta.
Prošle godine Đere je u finalu Vinston Sejlema poražen od Francuza Adrijana Manarina.
Ovo je poslednji turnir pred Otvoreno prvenstvo SAD, koje je na programu od 28. avgusta do 10. septembra.
Подели ову вест
Komentari1
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Деда Буцко
Напред Ђере, напред добри човече!
Odgovori
|
Preporučujem
1
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


