Tri bisa Jasmin Levi u Novom Sadu
NOVI SAD – Muzičarka Jasmin Levi okončala je svoj novosadski koncert u rasprodatom Srpskom narodnom pozorištu (SNP) nakon dva časa i sa tri povratka na bis, saopštili su danas organizatori.
Koncert u Novom Sadu u SNP-u je počeo pesmom „Cada dia”, nakon čega su se nizali hitovi „La nave del olvido”, „Naci en Alamo”, „Firuze”, „La Alegria”, „Olvidate de mi”, a kulminacija emocija i salve aplauza usledili su nakon izvođenja ljubavne pesme „Una noće mas”, navodi se u saopštenju.
„Veče muzike orijenta, flamenka, tanga, ladino muzike, džeza i arapskih akorda trijumfalno se završilo je kada je Levi sišla u publiku kako bi damama poklonila ruže, izvodeći pesmu 'Mujer', nakon čega je otpevala i dobro poznatu sefardsku pesmu 'Adio kerida'”, navedeno je u saopštenju, prenosi Tanjug.
Levi je ovog leta nastupila na Belgrejd river festu i Banja Luka festu, a u regionu su usledili koncertim 10. novembra u Sarajevu i potom Novom Sadu.
Подели ову вест
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


