Subota, 18.07.2026. ✝ Verski kalendar € Kursna lista

Alkaraz: Došao sam u Indijan Vels da odbranim titulu

Alkaraz: Došao sam u Indijan Vels da odbranim titulu
(Фото EPA-EFE/ANDRE COELHO)

Španski teniser Karlos Alkaraz izjavio je danas da mu je cilj da odbrani titulu na Mastersu u Indijan Velsu.

Alkaraz je prošle godine u finalu Indijan Velsa savladao Rusa Danila Medvedeva 6:3, 6:2.

"Sjajno je vratiti se ovde. Zaista sam srećan što mogu ovde ponovo da igram. Ovde imam mir, zato volim da igram u Indijan Velsu", rekao je Alkaraz na konferenciji za medije, prenosi zvanični sajt ATP-a.

Španac je slobodan u prvom kolu Indijan Velsa, a u drugom će se sastati sa Mateom Arnaldijem iz Italije.

"Došao sam da odbranim titulu. Biće teško... Tu su najbolji igrači sveta, neki od njih igraju sjajan tenis ove godine. Tu sam da odradim ono što želim, osećao sam se dobro na treningu. Verovatno neki ljudi razmišljaju o povredi mog zgloba. Videćemo da li ću biti 100 odsto spreman, ali ja se osećam bolje. Ne mislim na te stvari, nego o odbrani titule", dodao je Alkaraz.

Španac se trenutno nalazi na drugom mestu ATP liste, a ove sezone je zabeležio šest pobeda i tri poraza, prenosi Tanjug.

Komentari2
Molimo vas da sе u komеntarima držitе tеmе tеksta. Rеdakcija Politikе ONLINE zadržava pravo da – ukoliko ih procеni kao nеumеsnе - skrati ili nе objavi komеntarе koji sadržе osvrtе na nеčiju ličnost i privatan život, uvrеdе na račun autora tеksta i/ili članova rеdakcijе „Politikе“ kao i bilo kakvu prеtnju, nеpristojan rеčnik, govor mržnjе, rasnе i nacionalnе uvrеdе ili bilo kakav nеzakonit sadržaj. Komеntarе pisanе vеrzalom i linkovе na drugе sajtovе nе objavljujеmo. Politika ONLINE nеma nikakvu obavеzu obrazlaganja odluka vеzanih za skraćivanjе komеntara i njihovo objavljivanjе. Rеdakcija nе odgovara za stavovе čitalaca iznеsеnе u komеntarima. Vaš komеntar možе sadržati najvišе 1.000 pojеdinačnih karaktеra, i smatra sе da stе slanjеm komеntara potvrdili saglasnost sa gorе navеdеnim pravilima.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Sima
Navijamo za najmlađeg Španca.
nikola andric
Skromnost je NEKAD bila vrlina.

Komentar uspešno dodat!

Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.