Kuleba podneo ostavku
Kijev indipendent prenosi da je to jutros objavio Ruslan Stefančuk, predsedavajući ukrajinskog parlamenta
Dmitro Kuleba, ministar spoljnih poslova Ukrajine, predao je pismo u kojem se nalazi njegova ostavka na tu funkciju.
Kijev indipendent prenosi da je to jutros objavio Ruslan Stefančuk, predsedavajući ukrajinskog parlamenta.
Stefančuk je kazao da će Kulebina ostavka "biti razmatrana na jednoj od predstojećih plenarnih sednica", ali nije naveo datum.
Kijev post je objavio da je najmanje šest ministara juče podnelo ostavku, a da je otpušten i savetnik ukrajinskog predsednika Volodimira Zelenskog.
Подели ову вест
Komentari17
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Перагеније
Кад брод тоне, прво беже пацови. Ускоро ће и Зеленски - кажу западњаци да се већ спаковао.
Odgovori
|
Preporučujem
1
Перагеније
Хаха, брод тоне - зна се ко први бежи. А и "капетан" ће убрзо за њима...
Odgovori
|
Preporučujem
1
Goran
Jedan od istaknutijih nacista u Kijevskog rezimu
Odgovori
|
Preporučujem
57
Space
Polako se najkrivlji i najgori izmicu i misle da ih nese stici kazna. Ukrajinci treba da im presude za ono sto su radili i sto rade.
Odgovori
|
Preporučujem
55
Ana
Ostaće glumac sam na sceni.
Odgovori
|
Preporučujem
50
PRIKAŽI JOŠ
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


