Olga Danilović u polufinalu
U borbi za finale Danilovićeva će igrati protiv prve nositeljke na turniru Sinijakove iz Češke
Olga Danilović, srpska teniserka, plasirala se u polufinale turnira u kineskom Guangžou.
Danilovićeva je pobedila Tajlanđanku Manačaku Savangkaju sa maksimalnih 2:0 u setovima.
Olga je meč završila za 104 minuta sa 6:4, 6:4 u setovima.
U borbi za finale Danilovićeva će igrati protiv prve nositeljke na turniru Sinijakove iz Češke.
Подели ову вест
Komentari0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


