Đoković igra u Šangaju
Đoković je prethodni meč ove sezone odigrao u polufinalu Ju-Es opena
Srpski teniser Novak Đoković igraće na mastersu u Šangaju, potvrdili su danas organizatori turnira.
Kako je saopšteno, četvorostruki osvajač mastersa u Kini i prošlogodišnji finalista igraće na turniru koji počinje 1. oktobra, a završava se 12. oktobra.
Đoković je prethodni meč ove sezone odigrao u polufinalu Ju-Es opena, kada ga je pobedio Španac Karlos Alkaraz.
Подели ову вест
Komentari0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


