Košarkaši Partizana dočekuju Olimpijakos u Beču
Meč 22. kola Evrolige između košarkaša Partizana i Olimpijakosa biće odigran 14. januara naredne godine u Beču, objavio je predsednik "crno-belih" Ostoja Mijailović na svom zvaničnom Instagram nalogu.
Košarkaši Partizana će duel sa Olimpijakos morati da odigraju van prestonice Srbije, pošto se u to vreme u Beogradskoj areni igra Evropsko prvenstvo u vaterpolu.
"Na današnjem sastanku sa gospodinom Peterom Hakerom, gradskim sekretarom za socijalna pitanja, javno zdravlje i sport Grada Beča, potvrđeno je da će Partizan praktično dovesti Evroligu u prestonicu Austrije! Utakmica Partizan - Olimpijakos, igraće se 14. januara u Beču, uz veliku podršku lokalnih vlasti! Radujemo se susretu sa našim ljudima iz Austrije i okolnih zemalja, radujemo se zajedničkom dočeku pravoslavne Nove godine, i sigurni smo da će Beč biti pravi domaći teren za naš tim", napisao je Mijailović.
Kapacitet Bečke gradske hale iznosi 16.000 mesta.
Подели ову вест
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


