Pljušte ostavke u Al Nasru
Kapiten Nasra Kristijano Ronaldo okončao je štrajk jer je dobio ono što je tražio, uz bonus. Mohamed al Skit, generalni sekretar kluba, podneo je ostavku navodeći kao uzrok privatne razloge, a na to se sprema i predsednik Upravnog odbora Abdulah al Madžid!
S druge strane, vraćena su ovlašćenja Ronaldovim ljudima od poverenja koje je doveo sa sobom, sa kojima se druži još iz omladinske škole Sportinga, izvršnom direktoru Žozeu Semedu i sportskom direktoru Simau Kutinju, kojima su 31. decembra prošle godine oduzete finansijske nadležnosti.
Prema pisanju lokalnih medija, Ronaldo se vraća u tim u subotu na prvenstvenom meču sa Fatehom.
Pored svega toga, Ronaldo je štrajkom isposlovao da se zaposlenima u klubu isplate zaostala dugovanja, prenosi Sportski žurnal.
Подели ову вест
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


