Juto Tocuka osvojio zlato u halfpajpu
Do zlatne medalje došao u drugom od tri pokušaja
Japanski snouborder Juto Tocuka osvojio je večeras zlatnu medalju u disciplini halfpajp na Zimskim olimpijskim igrama u Milanu i Kortini.
Tocuka je do zlatne medalje došao u drugom od tri pokušaja, kada je dobio 95 bodova.
Srebrnu medalju osvojio je Australijanac Skoti Džejms sa 93,50 bodova, a do bronze je došao Japanac Rjusei Jamada sa 92 boda, prenosi Tanjug.
Подели ову вест
Komentari0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


