Zanimljivo je da se iznenada, u jučerašnjem vrelom i sparnom danu, na sam centar Beograda „sručio” grad praćen olujnim vetrom koji je savijao drveće pred sobom i preko Save protutnjao ka Vojvodini. Nevreme je pratila i jaka kiša koja je samo za nekoliko trenutaka preplavila ulice u centru grada, koje su bile gotovo cele prekrivene ledom. I nakon nevremena pojedine ulice i dalje su bile...