Zašto se u poslednje vreme toliko govori o netoleranciji, diskriminaciji i nasilju? Znači li to da su okolnosti sada takve da je prag tolerancije niži ili smo postali svesni postojanja diskriminacije i nasilja kao najtežeg oblika odsustva tolerancije i o tome javno govorimo? Ili je reč i o jednom i o drugom? Period do 2000, naročito devedesetih godina prošlog veka, bio je period u kome su se...