Tag: novi sad Hronika 01.11.2024 u 19:41 Novosađani u centru grada pale sveće za stradale U Novom Sadu građani večeras pale sveće za žrtve nesreće koja se dogodila na Železničkoj stanici, a u kojoj je živote izgubilo 14 osoba. Hronika 01.11.2024 u 19:33 Sveće umesto protesta Zbog tragedije u Novom Sadu, pre nekoliko dana najavljeni protest protiv kompanije „Eurlitijum Balkan”, koji je trebalo da bude večeras održan na Gradskom trgu u Valjevu, odložen je za sledeći petak. Hronika 01.11.2024 u 19:25 Ministar Đurić uputio najiskrenije saučešće porodicama žrtava nesreće u Novom Sadu Ministar spoljnih poslova Marko Đurić izrazio je danas najiskrenije saučešće porodicama stradalih u nesreći na Železničkoj stanici u Novom Sadu u kojoj je život izgubilo najmanje 13 osoba. Hronika 01.11.2024 u 19:21 Redovi za davanje krvi u Novom Sadu: Tu smo za one koji se bore za život Veliki broj građana odazvao se pozivu Zavoda za transfuziju krvi Vojvodine i otišao da da krv za povređene u teškoj nesreći u kojoj je danas pala nadstrešnica na staroj zgradi Železničke stanice u Novom Sadu. Hronika 01.11.2024 u 19:08 Čaušić: Nastavljamo akciju spasavanja u Novom Sadu Načelnik sektora za vanredne situacije Luka Čaušić izjavio je večeras da se akcija spasavanja nastavlja nakon tragedije koja se desila na Železničkoj stanici u Novom Sadu, a da u njoj učestvuje gotovo 80 spasilaca. Politika 01.11.2024 u 18:01 Vesić: Narednih dana tražiće se odgovorni za tragediju u Novom Sadu Ministar saobraćaja, građevinarstva i infrastukture Goran Vesić izrazio je večeras saučešće porodicama svih nastradalih u Novom Sadu i istakao da će se u narednim danima tražiti odgovorni za ugrožavanje bezbednosti putnika, kao i za to što nadstrešnica nije rekonstruisana tokom rekonstrukcije železničke stanice. Hronika 01.11.2024 u 17:20 Vesna Turkulov: Tri osobe sa teškim povredama dovezene u KBC Vojvodina, dve na operaciji Direktorka Kliničkog centra Vojvodine Vesna Turkulov rekla je danas da su tri osobe dovezene u ovu ustanovu sa teškim povredama. Hronika 01.11.2024 u 17:15 Uznemirujući snimak pada nadstrešnice Trinaestoro ljudi poginulo je jutros na železničkoj stanici u Novom Sada kada se obrušila betonska nadstrešnica, a taj trenutak zabeležila je nadzorna kamera. Hronika 01.11.2024 u 17:07 Devojčica i žena izvučeni ispod ruševina na železničkoj stanici Devojčica od 14 godine i jedna žena izvučene su ispod ruševina posle pada nadstrešnice na Železničkoj stanici u Novom Sadu i o njima se trenutno brinu lekari, javlja reporter Tanjuga. Hronika 01.11.2024 u 16:46 Proglašena trodnevna žalost u Novom Sadu Gradonačelnik Novog Sada Milan Đurić proglasio je danas Dan žalosti na teritoriji tog grada, povodom teške nesreće izazvane urušavanjem nadstrešnice objekta Železničke stanice u Novom Sadu. Prethodna Sledeća 132133134135136137138139140