Инспекторка у мрежи кафеџије
Крушевац – Вест о недавном привођењу туристичке инспекторке Лидије Ћ. (48) у Полицијску управу – Крушевац због сумње да је примила мито од 10.000 динара од власника ресторана Ч. М. из Пепељевца у кафеу „Град”, локална ТВ Јефимија „илустровала” је снимком, који је приказала у контакт-емисији „Да чујемо и Вас”. Сниматељ ТВ „Јефимија” забележио је испијање кафе инспекторке са власником ресторана „Сања”, који се налази у Пепељевцу, поред пута Крушевац–Александровац, затим вађење новчаница, које испод стола кафеџија додаје инспекторки, као и паковање новца у фасциклу на столу, коју је потом понела инспекторка.
Неколико тренутака касније зауставили су је полицијски инспектори и привели у Полицијску станицу. Потом је уследило полицијско саопштење да је приведена Лидија Ћ. „због сумње да је захтевала и примила мито од 10.000 динара” од власника ресторана. Ради се о власнику против кога је инспекторка подносила пријаву да његов ресторан ради иако је одјављен. Кафеџија је, очигледно, ствар пријавио полицији, а онда је уследило „пријатељско ћаскање” у кафеу „Град” и примопредаја новца, уз скривену ТВ камеру. Истражни судија Окружног суда у Крушевцу одредио је притвор Лидији Ћ. до 30 дана.
Р. С.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


