Видић остаје у Манчестер јунајтеду
Британски медији не престају са причама о одласку српског репрезентативца Немање Видића из Манчестер јунајтеда овог лета. „Мирор”, рецимо, тврди да је наш ас најближи Милану, који је наводно спреман да за њега издвоји позамашну своту новца и приде холандског репрезентативца Јана Класа Хунтелара, којег је пре само годину дана довео за око 16 милиона евра. По њима, Немања Видић је идеална замена за Алесандра Несту. Остали помињу понуде Реала из Мадрида и Барселоне.
Видићев менаџер Силвано Мартин оповргава бројне натписе:
– Ништа од тога није истина. И Видић и ја смо уморни од оваквих гласина. Он има уговор на још две године.
Мартин је за „Калчомеркато” изјавио да Видић није на продају и да сигурно на лето неће променити клуб.
Подсетимо, Немања Видић не жели да коментарише било каква писања медија. За наш лист је рекао да је повређен и да је то једини разлог зашто га од 30. децембра нема у тиму троструког европског првака. Такође је додао да ће о свему причати када се врати на терен.
Селектор нашег националног тима Радомир Антић је изјавио да се чуо са замеником капитена:
– Видић је одлично расположен. Одиграо је полувреме за резервни тим и чека тренутак да се врати на терен. Нема разлога за забринутост. Чврст је момак и једна повреда га неће зауставити.
О бројним спекулацијама острвских медија Антић је рекао:
– Наравно да их читам. Такве приче у Енглеској се стално понављају и постале су потпуно нормалне. Нису вредне коментара. Одлично познајем Видића и сигуран сам да га разне дезинформације неће избацити из колосека.
Ђ. С.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


