РАДОСЛАВ ТИЛГЕР
. Волимо Америку као што је Русија волела нас.
. Ех, да је још један хладни рат, па да нас сунце огреје.
. Избацили смо из школе руски језик. Да ли ће нас сада Руси разумети на енглеском?
. За Србију би било најбоље да се одигра нови Косовски бој, али између Руса и Американаца.
. Боље да смо ишли на чашицу вотке, него на молитвени доручак.
. Путин је Американцима понудио топлу руску душу и хладноратовски поглед.
. Тражи се нови Обилић за новог Мурата.
. Јашу каубоји, ал’ јашу и козаци.
. Боље да помоћ од Руса тражи Ђорђе Марјановић, него Коштуница и Тадић.
Подели ову вест
Коментари0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


