Возач угасио пожар
Захваљујући присебности Радета Мишковића, возача ГСП-овог аутобуса на линији 707, који се јуче око 16.30 часова запалио на Карађорђевом тргу, нико од путника који су се нашли у возилу није повређен. Како је истакао возач, инсталације на мотору аутобуса, регистарских таблица БГ 468-623, упалиле су се у току вожње, док су се путници возили у њему. Мишковић је брзо реаговао и пустио путнике напоље. Затим је зграбио апарат за гашење пожара и пре доласка ватрогасаца угасио пламен који је буктао испод возила. За 33 године, колико вози аутобус, није му се догодила слична незгода. Паљење инсталација на возилима Градског саобраћајног, каже Мишковић, није неуобичајена појава и само је потребна присебност возача да би се избегла већа штета.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


