Ђоковић рутински против Андерсона
Најбољи српски тенисер Новак Ђоковић пласирао се у осмину финала Мастерса у Мадриду, будући да је у другом колу савладао Кевина Андерсона из Јужне Африке са 2:0 у сетовима - 6:3, 6:4.
Ђоковић је у оба сета направио по један брејк и забележио 28. узастопну победу у 2011. години. Меч је трајао тачно 100 минута.
Наредни ривал српском тенисеру биће Шпанац Гиљермо Гарсија Лопес.
Он је такође данас у другом колу савладао Белгијанца Таима Де Бакера са 6:2, 6:3.
Ђоковић и Лопес до сада су се састали четири пута, а српски тенисер је добио сва четити меча.
Подели ову вест
Коментари0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


