Авионом до Њујорка
Национални превозник Јат је у сарадњи са једном од водећих светских авио-компанија "Емирати" успоставио нову редовну линију Београд-Њујорк. Летови преко Атлантика обављаће се три пута недељно: уторком, четвртком и суботом. ЈАТ је задужен за превоз до Хамбурга, где путнике дочекује аутобус који их вози директно до авиона компаније "Емирати" који потом полеће за Њујорк. У економској класи, цена повратне шестомесечне карте, без такса, у тзв. ниској сезони (до 14. децембра) износи 295, а годишње 320 евра. За карте у бизнис и првој класи потребно је издвојити много више.
На промотивном лету, организованом крајем новембра, путници су, међутим, имали прилику да се "размазе" у бизнис класи "боинга 777"... Све би било идеално да, због више силе (магла), у повратку, уместо на београдски аеродром "Никола Тесла" авион Јата није морао да слети на аеродром "Константин Велики" у Нишу. Слетање је било без проблема, а ту су путнике дочекали аутобуси "Ниш-експреса" и вратили их у Београд.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


