Концерт групе „Mistake Mistake” уз подршку ди-џејева
Београдски састав „Mistake Mistake”, који изводи фузију есид-хауса, ту-степа и електро регеа, свираће вечерас у београдском клубу „Тјуб”, а као њихови гости појавиће се певач групе „Кило кило” Војислав Малешев и ди-џејеви МКДСЛ и Флип.
Иван Боно који је у групи „Mistake Mistake”, између осталог, задужен и за компоновање обећава добру журку.
– МКДСЛ и Флип преплићу дабстеп, ту-степ и многе друге тренутно актуелне електронске правце. Заједно смо наступали у КЦ „Град” на журци „Идемо на Марс” и атмосфера је била фантастична, па то очекујем опет. Са Малешевим ћемо извести и ремикс песме „Да сам знао” – најављује Боно који се поред музике бави сликарством и у галерији „Озон” у понедељак отвара изложбу рељефа.
– Изложба је инспирисана игром мог петогодишњег сина који ређа играчке аутомобила у велики застој. Биће изложено пет рељефа различитих димензија и материјала рађених по фотографијама гужви у Београду – најављује уметник чијој групи „Mistake Mistake” је недавно снимљен анимирани спот за песму „Out there”.
– Видео-спот је радио Никола Вуловић, а тај рад видели су и чланови групе „Black Eyed Peas”, Ферги и Вилијам. Пошто им се допао, ангажовали су Николу да и њима ради видео спот!
И. А.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


