Звонимир Ђукић Ђуле, "Ван Гог"
– Искрен да будем, памтим и много боље године него што је била 2006. Бенд је објавио албум и имао много активности, и са те стране сам веома задовољан. Када говорим о стању у земљи и ову годину смо као нација провели на мосту са којег видимо обалу али, нажалост, још увек нисмо на њој. Само не сме да нам мањка оптимизма и све ће бити у реду. На индивидуалном плану 2006. ћу упамтити по томе што је мој син кренуо у други разред, па сада са њим свакодневно и ја обнављам градиво. Сви се, пре или касније, вратимо у школу на овај или онај начин. У наредној години свима, пре свега, желим здравље и личну срећу.
Подели ову вест
Коментари0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


