Zvonimir Đukić Đule, "Van Gog"
– Iskren da budem, pamtim i mnogo bolje godine nego što je bila 2006. Bend je objavio album i imao mnogo aktivnosti, i sa te strane sam veoma zadovoljan. Kada govorim o stanju u zemlji i ovu godinu smo kao nacija proveli na mostu sa kojeg vidimo obalu ali, nažalost, još uvek nismo na njoj. Samo ne sme da nam manjka optimizma i sve će biti u redu. Na individualnom planu 2006. ću upamtiti po tome što je moj sin krenuo u drugi razred, pa sada sa njim svakodnevno i ja obnavljam gradivo. Svi se, pre ili kasnije, vratimo u školu na ovaj ili onaj način. U narednoj godini svima, pre svega, želim zdravlje i ličnu sreću.
Подели ову вест
Komentari0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


