Спектакуларна пљачка казина
Нови Сад – Јуче рано ујутру, око 5.30 часова, на спектакуларан начин опљачкан је казино "Лаки лајн" у Улици Данила Киша, у самом центру Новог Сада.
Тројица наоружаних пљачкаша, са капуљачама преко главе, упала су у казино када су проценили да им не прети већа опасност, јер су се посетиоци разишли, а унутра је остало неколико запослених и тек један клијент.
"Паре или живот, не мрдај!", продрао се један од криминалаца, уперивши пиштољ у присутне. Први је "обрадио" радника казина кога је натерао да му из џепова преда све што има и одузео му 20.000 динара и мобилни телефон. Други разбојник био је очито задужен за преметачину казина па је том приликом нашао ташну са 200.000 динара. Трећи је у међувремену од јединог преосталог посетиоца одузео 1.000 евра.
Полиција је брзо реаговала, али су разбојници још брже напустили део града где се налази казино, рекао нам је портпарол Полицијске управе у Новом Саду Стеван Крстић. Он верује да су они добро познавали терен око казина и да су вероватно током ноћи стрпљиво чекали свануће, када више нема посетилаца, а и пажња запослених обично попусти.
Ово је друга пљачка казина последњих месеци у Новом Саду. Пре ове, на мети је био казино "Гаја". Тада се разбојник, који је такође био маскиран и са оружјем у руци, докопао знатно мањег плена и убрзо је био идентификован.Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


