Одбојкашима бод против Руса
Нашој подмлађеној репрезентацији је измакла победа против Русије у квалификацијама за Светску лигу. У последњој утакмици у Новом Саду, која није имала никакав такмичарски значај, Руси су победили с 3:2 (25:18, 22:25, 23:25, 25:22, 15:11). Победник такмичења у групи Куба савладала је Јапан с 3:1 (25:17, 25:15, 21:25, 25:19.
Дворана: Спенс. Гледалаца: 3.500. Судије: Ђанг Љу (Кина) и Лабаста (Чешка).
СРБИЈА: Н. Ковачевић, У. Ковачевић 14, Јанић 11, Никић, Митић 2, Рашић 7, Атанасијевић 4, Старовић 22, Брђовић, Подрашчанин 12, Росић, Лисинац. Селектор: Колаковић.
РУСИЈА: Абросимов, Апаликов 10, Хтеј 8, Гранкин 3, Тетјухин 6, Берешко 14, Ушаков, Мусерски 17, Иљиних, Круглов 7, Михајлов 17, Обмочајев. Селектор: Алекно.
С. Р.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


