Нишлијке опет убедљиве
Рукомет – Рукометашице нишке Наисе и званично су се пласирале у четвртфинале Купа изазова пошто су и у реваншу убедљиво победиле Влазними из Ђаковице са 46:13 (25:4). Дан пре Нишлијке су победиле са 42:14 и тријумфовале укупним резултатом 88:27. Утакмице су одигране у мађарском граду Татабања, а јуче није било тако јако обезбеђење као претходног дана. Жреб за четвртфинале Купа изазова је прекосутра у Бечу.
ДВОРАНА: Градска у Татабањи. Без гледалаца. СУДИЈЕ: Бониферт, Олах (Мађарска). СЕДМЕРЦИ: Влазними 4 (3), Наиса 3 (1). ИСКЉУЧЕЊА: Влазними 18, Наиса шест минута.
ВЛАЗНИМИ: Ругова, Сила 4 (4), Кусари, Рама, Б. Јухику 2, Баша 4, Мазрекај, Џемаили, Рудаку, Аломеровић 4, Фазлија, Д. Јухику, Бајрамај. Тренер: Дилатану.
НАИСА: Кресоја 7, Чампа 3, Мићић 7, Ми. Стефановић, Бартошић 9, Шибанова 3, Ма. Стефановић 4, Гончарова, Калиниченко 1, Милошевић, Савковић, Живадиновић 1, Роган 4, Поповић 7 (1). Тренер: Јовановић.Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


