Џезере није уплашила олуја
„Олујни понедељак” је назив једног старог џез стандарда. Због невремена које је синоћ задесило Београд, замало да се у Бојчинској шуми не зачују бројни џез класици, и то у извођењу легенди наше сцене – Наде Павловић, Бети Ђорђевић и Мише Блама, праћених још тројицом музичара. На срећу публике, киша је престала мало пред час за који је наступ био заказан, тако да се концерт, после малог кашњења како би се одржала тонска проба и звук упеглао до савршенства, ипак могао одржати. Осим стандарда, на репертоару су биле и чувене музичке теме српских аутора.
Подели ову вест
Коментари0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


