Džezere nije uplašila oluja
„Olujni ponedeljak” je naziv jednog starog džez standarda. Zbog nevremena koje je sinoć zadesilo Beograd, zamalo da se u Bojčinskoj šumi ne začuju brojni džez klasici, i to u izvođenju legendi naše scene – Nade Pavlović, Beti Đorđević i Miše Blama, praćenih još trojicom muzičara. Na sreću publike, kiša je prestala malo pred čas za koji je nastup bio zakazan, tako da se koncert, posle malog kašnjenja kako bi se održala tonska proba i zvuk upeglao do savršenstva, ipak mogao održati. Osim standarda, na repertoaru su bile i čuvene muzičke teme srpskih autora.
Подели ову вест
Komentari0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


