„Лед” је кренуо – у биоскопе
Испред свечаног улаза у „Сава центар” пола сата пре заказане премијере домаћег играног филма „Лед” редитељке Јелене Бајић - Јочић, врвело је од посетилаца. Међу публиком су биле многобројне личности из јавног живота. Црвеним тепихом прошла је предвођена Јеленом Бајић – Јочић ауторска и глумачка екипа у којој су били Нела Михаиловић, Ненад Јездић, Олга Одановић, Момчило Оташевић, радослав Миленковић, Бојана Мишић, Недељко Бајић, Дубравко Јобвановић, Нађа Маршићевић, Никола Ивковић, Предраг Јочић, Милена Бајић, Ивона Алурац – Бајић, Јелена Мила, Весна Теодосић, Јасна Драговић, Иван Зацеро, Дарко Глишић, Стеван Марић, Душица Вуксановић, Игор Перовић, Владан Кораћ, Радош Бајићи и Сања Илић.
Филм се бави судбином једне српске сеоске породице седамседетих година прошлог века, а снимљен је по мотивима истоимене монодраме, коју је пре 35 година радио редитељкин отац Радош Бајић.
Главне улоге у филму тумаче Велимир Бата Живојиновић, Олга Одановић, Нела Михаиловић, Момчило Оташевић, Ненад Јездић....
Специјални гости у филму су Емир Хаџихафизбеговић и Радош Бајић.
А. К.
-----------------------------------------------------------
Лула Живојиновић: Бата ће изаћи из болнице
„Радујем се што ћу премијерно погледати филм у коме игра и мој Бата. Тешко ми је да причам, али ми је опет драго што могу да кажем да је њему сада боље, Могао би, боже здравља, да изађе за десетак дана из болнице. Три месеца смо стрпели и заједно пролазили кроз тешке тренутке. Верујем да ће све изаћи на добро – тихо је казала Лула Живојиновић пре почетка филма.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


