Слободан Хомен напустио ДС
БЕОГРАД – Демократску странку данас је напустио и Слободан Хомен с образложењем да је ДС изгубила препознатљиву политику и визију напретка Србије.
У образложењу оставке на чланство у коју је Танјуг имао увид, Хомен је навео да је ДС у претходном периоду изгубила препознатљиву унутарстраначку демократију, политику, дугорочну визију напретка Србије, а тиме и девалвирала основне вредности и принципе функционисања ДС и смањила могућност да као национална демократска институција учествује у доношењу кључних државних одлука, реформама и путу Србије ка ЕУ.
„Желим вам срећу на предстојећим изборима, као и кадровску и стратешку реформу, реформу странке у што скоријој будућности”, рекао је Хомен који је био и посланик ДС и члан Главног одбора.
Хомен је оставку поднео матичном одбору на Савском венцу.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


