Дан независности Индије
Прослава Дана независности Индије обележена је у Индијској кући на Сењаку. Нариндер Чаухан, амбасадорка Индије у Србији, дочекала је многобројне званице, међу којима су били представници амбасада акредитованих у нашој земљи, личности из политичког, културног, јавног и верског живота.
У цветној башти Индијске куће приређен је коктел, а гости су имали прилику да се послуже сланим и слатким кулинарским специјалитетима, спреманим по традиционалним индијским рецептима.
Подели ову вест
Коментари0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


