Dan nezavisnosti Indije
Proslava Dana nezavisnosti Indije obeležena je u Indijskoj kući na Senjaku. Narinder Čauhan, ambasadorka Indije u Srbiji, dočekala je mnogobrojne zvanice, među kojima su bili predstavnici ambasada akreditovanih u našoj zemlji, ličnosti iz političkog, kulturnog, javnog i verskog života.
U cvetnoj bašti Indijske kuće priređen je koktel, a gosti su imali priliku da se posluže slanim i slatkim kulinarskim specijalitetima, spremanim po tradicionalnim indijskim receptima.
Подели ову вест
Komentari0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


