Афоризми
*Кажу да ће нам бити горе, да би после било боље. Ми у то верујемо, али до пола.
*Српски сатиричари уживају славу у свету. А у Србији ће бити признати када буду у земљи.
*Сви се праве да ништа не знају, јер Срби имају изреку:
– Ј... ме ако нешто знам!
*Најважније питање за нашу будућност је шта се догађало пре седамдесет година.
*Ми смо за добросуседске односе са свима. На првом месту са Русијом, Кином и Јапаном.
*Нису плаћени за свој посао. Они су платили да би радили.
*Било је тешко стећи диплому факултета. Најтеже ми је било да пронађем зграду факултета кад сам одлазио по диплому.
*Тајкуни су пљачкали грађане, па су зато промењени прописи. Тајкуни сада пљачкају по закону.
*По природним законима талог је на дну. Али у друштву важе закони које доноси парламент.
*За све што смо исписали крвљу, сад важи: пиши пропало!
*Није проблем што има толико политичких превртача, него што свуда могу да слете.
*Ко на брду, ак' и мало стоји, неће да сиђе с брда!
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


