Афоризми
*Док Србија не стане на своје ноге, сви ће да оду.
*Ми тврдимо да Србија није на продају, а муштерија да јесте. Муштерија је увек у праву.
*Није нам криво што власници страних фирми беже из Србије без збогом, него што ни сарму нису пробали.
*Монтирали смо еркондишне на средњовековном манастиру. И сад се пред њим крсти више посетилаца.
*Код нас су на власти јапијевци. Ја па ја!
*Чињеница да нам је Бог окренуо леђа, само показује да и он има поверења у нас.
*Нашим политичарима много тога фали, али се не може рећи да им било шта недостаје.
*Паметнији си кад ћутиш. А и перспективнији.
*У Јапану сомови предсказују земљотресе, а и код нас обављају значајне функције.
*За лекаре специјалисте овде нема места. Овој држави су потребни само специјалци!
*У листу нематеријаних добара светске баштине ускоро ће цела Србија.
*Сизиф је први пример измишљеног радног места.
*Не зна се да ли сит гладном не верује или гладан не верује ситом. Према томе, наш највећи проблем је поверење.
*План владе да живимо боље је службена тајна. Да не би изазвао панику међу грађанима.
*Закопали смо ранохришћанску базилику, јер смо ми стари хришћани.
*Оно што смо ми у својим најбољим тренуцима у стању да направимо, други народи не би могли ни у лудилу.
*И затвор је пословни простор. Ако се постигне одговарајућа концентрација тајкуна.
*Сваку машину пре рада ваља подмазати. Нарочито гласачку!
*Није тачно да нам се војска смањила. Сад смо сви војници својих партија!
*Сви који доносе клицу промене биће третирани као клицоноше.
*Информација никад не касни, ако новинар пише о бољем сутра.
*Све срећне породице личе једне на другу, јер сви раде у јавним предузећима.
*Ако се у перспективи све смањује, Србија има перспективу.
*Било где да човек оде, налети на неког Србина. И тај је крив за судар.
*Кад нам из света пошаљу поруку охрабрења, ми се смрзнемо.
*Људи постају стари када престану да иду у куповину. То значи да ће моја жена вечно остати млада.
*Наш народ живи далеко испод својих могућности, али то није његов крајњи домет.
*Ако у мени чучи геније, значи да сам ја већи од њега.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


