Ивановић без финала у Пекингу
ПЕКИНГ – Најбоља српска тенисерка Ана Ивановић није успела да се пласира у финале WТА турнира у Пекингу, пошто је данас у првом полуфиналу изгубила од Швајцаркиње Тимее Бачински са 5:7, 6:4, 6:1.
Ивановић је добро ушла у меч, освојила је први сет - истина после веиких осцилација, али јој је потом нагло пала концентрација, повећала је број грешала, што је противница искористила и дошла до победе.
Бачински у мечу за титулу игра против победнице другог полуфинала у којем се састају Пољакиња Агњешка Радванска и Гарбиње Мугуруза из Шпаније.
Наградни фонд турнира у Пекингу износи 4.749.040 долара.
Победници ће припасти 975.505 долара и 1.000 WТА бодова, а поражена добија 487.161 долара и 650 бодова.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


