Субота, 04.07.2026. ✝ Верски календар € Курсна листа

Пијани возач усмртио девојчицу на прелазу

Пијани возач усмртио девојчицу на прелазу
Блаце (Фотодокументација "Политике")

Дванаестогодишња девојчица погинула је у суботу увече у Блацу када ју је аутомобилом ударио пијани возач, који је затим побегао са лица места, јавља РТС.
Девојчица је прелазила улицу Краља Петра на обележеном пешачком прелазу када је на њу налетео „голф” прокупачких регистрација. 
 

„Возач Н.Б. (1992), који је био под дејством алкохола, напустио је лице места. Девојчица је превезена у Клиничко-болнички центар у Нишу где је због задобијених повреда преминула”, наводи се у извештају РТС-а. 

Возачу је одређен притвор од 48 сати, а због основане сумње да је починио тешко дело против безбедности јавног саобраћаја и непружање помоћи лицу повређеном у саобраћајној незгоди он ће бити приведен основном јавном тужиоцу у Куршумлији.

 

Коментари9
Молимо вас да се у коментарима држите теме текста. Редакција Политике ONLINE задржава право да – уколико их процени као неумесне - скрати или не објави коментаре који садрже осврте на нечију личност и приватан живот, увреде на рачун аутора текста и/или чланова редакције „Политике“ као и било какву претњу, непристојан речник, говор мржње, расне и националне увреде или било какав незаконит садржај. Коментаре писане верзалом и линкове на друге сајтове не објављујемо. Политика ONLINE нема никакву обавезу образлагања одлука везаних за скраћивање коментара и њихово објављивање. Редакција не одговара за ставове читалаца изнесене у коментарима. Ваш коментар може садржати највише 1.000 појединачних карактера, и сматра се да сте слањем коментара потврдили сагласност са горе наведеним правилима.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Комeнтар успeшно додат!

Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.